Konfigurace eduroam pomocí aplikace geteduroam

Pro konfiguraci připojení k eduroam pomocí aplikace geteduroam postupujte podle následujících kroků:

1. Stáhněte si aplikaci geteduroam z Google Play

2. Otevřete aplikaci a ze seznamu vyberte Prague University of Economics and Business (pozor, aplikace nezná český název školy)

3. Vložte své přihlašovací údaje k síti eduroam. Pokud si je nepamatujete, můžete si nové heslo nastavit zde. Pamatujte, že uživatelské jméno vždy obsahuje doménu @vse.cz

4. Po kliknutí na tlačítko Connect to Network bude vytvořen profil připojení k síti eduroam. Jeho uložení do Vašeho telefonu musíte ještě potvrdit v následujícím vyskakovacím okně stisknutím tlačítka Ano/Yes.

Po dokončení tohoto procesu by se měl Váš telefon úspěšně připojit k síti eduroam. Aplikace geteduroam není dále třeba a můžete ji ze svého telefonu odstranit.